Szanowni Państwo,
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych RODO od dnia 25 maja 2018r. stosujemy nowe zasady ochrony danych osobowych. W związku z tym chcemy się upewnić, że wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie przez Firmę FELARO sp. z o.o. danych kontaktowych zgodnie z Informacją o przetwarzaniu danych osobowych załączoną poniżej.
Uwaga!
Jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na przetwarzanie Waszych danych przez Firmę Felaro sp. z o. o., prosimy o maila zwrotnego (biuro@fiszbina.pl) z informacją „Nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmę FELARO sp. z o. o. „ – będzie to równoznaczne z usunięciem Waszych danych kontaktowych z bazy.
 
Informację o braku zgody na przetwarzanie danych możecie Państwo również przesłać pocztą tradycyjną na adres naszej firmy: FELARO sp. z o.o.; ul. Szuwarowa 4/98D; 30-384 Kraków. Możecie również poprosić Państwo o informację, jakimi danymi kontaktowymi dysponujemy oraz usunąć dane z bazy w wybranym zakresie bądź zaktualizować.
 
 INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH​
 
Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych „RODO” Firma FELARO sp. z o.o. informuje, że:
 
I. Administratorem Państwa danych osobowych jest Firma FELARO sp. z o. o., ul. Szuwarowa 4/98D; 30-384 Kraków.
II. Państwa dane kontaktowe przetwarzane będą w celu marketingowym na podstawie udzielonej przez Was zgody.
III. Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne.
IV. Państwa dane będą przechowywane do czasu, kiedy poprosicie o ich usunięcie lub do zakończenia działalności naszej firmy lub przez okres ich przechowywania określony obowiązującymi przepisami prawnymi.
V. Macie Państwo prawo do: dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych można przesłać e-mailem na adres: biuro@fiszbina.pl, pocztą tradycyjną na adres: ul. Szuwarowa 4/98D; 30-384 Kraków.
VI. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznacie, że przetwarzanie Państwa danych narusza przepisy RODO i obowiązujących przepisów o ochronie danych osobowych.